Gospodarka Morska Portal branżowy

Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę
Gdańsk 29 - 31.05.2019 Hotel Almond

Miedzynarodowa Konferencja Diagnostyka Materiałów i Urządzeń Technicznych DMiUT 2019

Międzynarodowa konferencja pn. Diagnostyka Materiałów i Urządzeń Technicznych DMiUT 2019 już za dwa miesiące. VIII edycja wydarzenia odbędzie się w Gdańsku w dniach 29-31 maja. W tym roku wśród prelegentów m.in.:  prof. Afrodyta Ktena z Narodowego Uniwersytetu Kapodrystyjskiego  w Atenach, dr hab. Bolesław Augustyniak z NNT, dr hab. inż. Grzegorz Golański, prof. Politechniki Częstochowskiej, Evangelos  Hristoforou z Narodowego Uniwersytetu Technicznego w Atenach, prof. Yasuhiro Kamada z Iwate University w Japonii oraz Gabor Vertesy z Węgierskiej Akademii Nauk w Budapeszcie.

Gdynia 24 - 25.06.2019 Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

Forum Wizja Rozwoju

Przed nami druga edycja Forum Wizja Rozwoju, które odbędzie się 24-25.06.2019 r. w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Podczas Forum zajmiemy się najważniejszymi wyzwaniami stojącymi przed polską gospodarką. Będzie to największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce. Udział w konferencji umożliwi wymianę doświadczeń biznesowych oraz poszukiwanie wspólnych projektów gospodarczych.

27 - 28.06.2019 Szczecin

7 Międzynarodowy Kongres Morski w Szczecinie

Jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarki morskiej w Polsce odbędzie się 27 i 28 czerwca w Szczecinie. Wezmą w nim udział menedżerowie najważniejszych firm w branży, przedstawiciele rządu, naukowcy, eksperci z Polski i zagranicy.

Gdańsk 09 - 11.09.2019 AmberExpo

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO 2019

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku.

Pełna wersja strony