Gospodarka Morska Portal branżowy

Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę
Gdańsk 21.01.2020 Centrala Polskiego Rejestru Statków

Cyberbezpieczeństwo jako element bezpiecznej eksploatacji statków

Podstawą zorganizowania seminarium są wymagania IMO dotyczące nadzoru nad zapewnieniem cybezpieczeństwa u armatorów i na statkach na zgodność z Kodeksem ISM, które wejdą w życie 1 stycznia 2021 r. na mocy Rezolucji MSC.428(98) przyjętej 16 czerwca 2017 r.

Warszawa 23.01.2020 Sound Garden Hotel, Warszawa

V Forum Bezpieczeństwa Morskiego Państwa

Nie tylko nowe okręty dla Marynarki Wojennej w ramach nowego Planu Modernizacji Technicznej ale także ochrona cywilnej infrastruktury morskiej traktowanej jako fundament bezpieczeństwa Państwa będą tematyką piątej edycji Forum Bezpieczeństwa Morskiego Państwa 2020 w Warszawie.

Gdynia 30.01.2020 Bałtycki Port Nowych Technologii

Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego 2020

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o., PZU LAB SA oraz Polskie Forum Technologii Morskich w imieniu własnym oraz Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA zapraszają do udziału w Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego 2020, które odbędzie się w czwartek, 30 stycznia 2020 r. w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii przy ul. Czechosłowackiej 3 (budynek "Akwarium", p. X) w Gdyni.

gdynia 11.02.2020 Hotel Courtyard Gdynia by Marriott

Kongres Bezpieczeństwa Morskiego z okazji 100 lat zaślubin Polski z Morzem Bałtyckim

11 lutego w Hotelu Courtyard Gdynia by Marriott odbędzie się Kongres Bezpieczeństwa Morskiego. Podczas wydarzenia, prelegenci omówią 100 lat wykorzystania morskiej przestrzeni wolności Polski, przeanalizują bieżący stan bezpieczeństwa morskiego państwa a także niezbędne kierunki dalszego rozwoju. 

Sopot 01 - 02.04.2020 Hotel Haffner w Sopocie

XXI Konferencja Strefy Ex „Bezpieczeństwo, Jakość, Efektywność”

1-2 kwietnia 2020 roku w Hotelu Haffner w Sopocie odbędzie się XXI Konferencja Strefy Ex „Bezpieczeństwo, Jakość, Efektywność”. W tym roku, na wykładach zostaną omówione zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego, w tym bezpieczeństwa energetycznego kraju. Dodatkowo organizatorzy poruszą „palące” tematy związane z szeroko rozumianą jakością energii elektrycznej oraz efektywnością energetyczną w ujęciu krajowych, jak i światowych trendów oraz standardów.

Pełna wersja strony