Gospodarka Morska Portal branżowy

Wiadomości Odbyło się VIII posiedzenia KM Program Operacyjny „Rybactwo i Morze”

opublikowano: 08.10.2019
autor: pc/MGMiŻŚ

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

W Juracie w dniach 3-4 października odbyło się VIII posiedzenie Komitetu Monitorującego Program Operacyjny „Rybactwo i Morze”.

W posiedzeniu wzięli udział m. in. przedstawiciele Komisji Europejskiej, środowiska rybackiego i środowiska nauki oraz administracji rządowej i samorządowej.

Uczestnicy VIII posiedzenia Komitetu Monitorującego wysłuchali prezentacji Tomasza Kuśnierka, p.o. Zastępcy Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na temat aktualnego stanu wykorzystania środków finansowych w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

Przedstawiciel Departamentu Rybołówstwa, Marta Szulfer, naczelnik Wydziału Polityki Strukturalnej i Środowiska Morskiego wygłosiła prezentację dotyczącą przyszłego Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego po 2020 r. w kontekście potrzeb sektora rybackiego w Polsce.

Na zakończenie, Ryszard Groenwald, Prezes Zarządu firmy Koga – Maris Sp. z o.o. wygłosił prezentację dotyczącą przedmiotu działalności firmy Koga – Maris Sp. z o.o., która mieści się w porcie w Helu.


powrót do listy
Pełna wersja strony