Gospodarka Morska Portal branżowy

Wiadomości Rejsy do Petersburga i na Gotlandię. Tallink ze specjalną ofertą na przyszłoroczne lato

opublikowano: 08.11.2019
autor: ew ,  źródło:  promyskat.pl

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Grupa Tallink zapowiedziała, że w 2020 r. ruszy z kolejną edycją specjalnej oferty rejsów. Część z nich dostępna będzie już wiosną. Pasażerowie goszczący na statkach estońskiego przewoźnika będą mogli dopłynąć m.in. do Petersburga oraz na Gotlandię.

Specjalne rejsy, które stanowią letnie uzupełnienie oferty grupy Tallink, rozpoczną się już 29 kwietnia. Właśnie wtedy jeden z promów operatora popłynie z Helsinek do Petersburga, meldując się po drodze w Tallinnie. Poza tym pasażerowie otrzymają możliwość zarezerwowania rejsów na trasach: Helsinki-Tallinn-Visby, Helsinki-Ryga, Helsinki-Tallinn-Mariehamn oraz Ryga-Visby.

Tallink wprawdzie od lat przygotowuje na wysoki sezon specjalną ofertę rejsów, ale w tym roku pojawiły się nowości. Rejsy do Visby były do tej pory dostępne tylko z Helsinek oraz Tallinna. Teraz będzie można tam dotrzeć także z Rygi. Nowością jest również połączenie do Petersburga.

Większość rejsów zostanie obsłużona przez statek Silja Europa. Wyjątkiem jest połączenie Ryga-Visby, które obsłuży prom Isabelle.

„Specjalne rejsy oferują pasażerom wyjątkową możliwość odwiedzenia kierunków, które nie posiadają stałych połączeń z ich miejscowościami. Tallink Grupp dostarcza specjalne sezonowe rejsy od 2011 r.” - przypomniała firma Tallink w specjalnym komunikacie.

Oto, jak będzie wyglądał sezonowy rozkład rejsów wiosną oraz latem 2020 r.

Helsinki-Visby przez Tallinn
5 lipca, 12 lipca, 26 lipca, 2 sierpnia

Helsinki-Petersburg przez Tallinn
29 kwietnia, 1 czerwca

Helsinki-Ryga
28 czerwca, 11 sierpnia

Helsinki-Mariehamn przez Tallinn
19 lipca

Riga-Visby
2 czerwca

Firma Tallink poinformowała, że sprzedaż biletów na wakacyjne rejsy w 2020 r. ruszy w najbliższych miesiącach.

 


promyskat.pl
powrót do listy
Pełna wersja strony