Gospodarka Morska Portal branżowy

Wiadomości Sunreef 70 dołącza do nowej linii katamaranów żaglowych gdańskiej stoczni

opublikowano: 11.01.2019
autor: pc

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Najnowszą linię katamaranów żaglowych Sunreef Yachts wzbogaci luksusowy 70-stopowy model. Nowa oferta inspirowanych klasyką katamaranów stoczni obejmuje obecnie modele Sunreef 50, 60, 70 oraz 80.

Sunreef 70 dzięki swojej wyjątkowej przestrzeni życiowej doskonale równoważy komfort, osiągi i zaawansowaną technologię. Ten w pełni personalizowany model oferuje nieskończoną możliwość aranżacji przestrzeni oraz wykończenia. Innowacyjny projekt jego kadłuba i nadbudowy gwarantuje dzielność morską jednostki oraz wygodę żeglugi.

Katamarany linii Sunreef 70 będą miały 21,4 m długości i 10,8 m szerokości. Zostaną wyposażone w silniki 2 x 180 HP - 2 x 225 HP. Powierzchnia grota to 160 m2, natomiast powierzchnia mieszkalna to aż 287 m2. Za architekturę okrętową, jak i design, odpowiada Sunreef Yachts.

Stocznia rozpoczyna obecnie budowę pierwszego katamaranu Sunreef 70 i planuje premierę modelu jeszcze w tym roku.

Sunreef Yachts to światowy lider w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu „custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp. Jak podkreśla stocznia, wprowadziła ona do świata jachtingu wiele przełomowych rozwiązań, takich jak pierwszy na świecie pokład słoneczny na luksusowym katamaranie, czy pierwszy motorowy i żaglowy dwukadłubowiec typu double-deck. Firma stworzyła także pierwszy w historii przemysłu stoczniowego karbonowy superjacht żaglowy, a także jako pierwsza zainstalowała składany maszt na dwukadłubowym superjachcie. Co roku na rynek trafiają co najmniej dwa nowe modele z gdańskiej stoczni.


Zobacz także w katalogu firm:

powrót do listy
Pełna wersja strony