Gospodarka Morska Portal branżowy

Wiadomości Design talks Business Conference - Zmień swój biznes przez design!

opublikowano: 14.03.2019
autor: ew ,  źródło:  PAP

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Chcesz wiedzieć jak lepiej opracować strategię lub model biznesowy, wdrażać innowacje produktowe lub zaprojektować usługi, by odnosiły sukcesy na rynku? Weź udział w Design talks Business i dowiedz się tego od ekspertów branży!

Design talks Business to międzynarodowa konferencja poświęconego wdrażaniu innowacji w produktach, usługach i modelach biznesowych. Rozwiązania prezentowane podczas konferencji sprawdzą się świetnie w małych i średnich przedsiębiorstwach zarówno z tak tradycyjnych branż, jak: transport morski, budowa statków, czy energia odnawialna, jak i w firmach funkcjonujących w  sektorze kreatywnym w obszarach designu, architektury, marketingu czy projektowaniu gier. Innymi słowy, wiedza, którą zaprezentujemy przyda się każdemu przedsiębiorcy, który chce zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną oraz umocnić wizerunek firmy – mówi Paulina Kisiel, kierownik Centrum Designu.

Wydarzenie to niepowtarzalna okazja do zdobycia inspiracji, wiedzy i umiejętności od najlepszych ekspertów. W konferencji wezmą udział Change Pilots - odpowiadający za strategie i  innowacje produktowe,  Katarzyna Michalak, Krzysztof Ożóg - Fuzers - specjaliści projektowania na poziomie strategii, organizacji i modeli biznesowych, oraz Agnieszka Gliszczyńska i  Rafał Kołodziej - doradcy biznesowi w branży usług, specjaliści od badań i udoskonalania usług z Greenhat Innovation.

Konferencja odbędzie się w  PPNT Gdynia | Centrum Designu 4 i 5 kwietnia 2019 roku. Nabór uczestników potrwa do końca marca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

organizator: Pomorski Park Naukowo – Technologiczny Gdynia | Centrum Designu
moderatorzy: Change Pilots  | www.changepilots.pl
prelegenci: Fuzers: Katarzyna Michalak, Krzysztof Ożóg; Greenhat Innovation: Agnieszka Gliszczyńska, Rafał Kołodziej
kiedy? 4-5 kwietnia 2019
gdzie? PPNT Gdynia | budynek III | al. Zwycięstwa 96/98 | Gdynia

Wszystkie prelekcje i warsztaty będą odbywać się w języku angielskim.
Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.centrumdesignu.gdynia.pl


Organizatorem Design talks Business Conference jest PPNT Gdynia | Centrum Designu , które wspiera rozwój branży kreatywnej, głównie firm i projektów związanych z wzornictwem przemysłowym, projektowaniem graficznym, multimediami i architekturą. Promuje budowanie relacji między projektantami a przedsiębiorcami. Centrum Designu koordynuje wydarzenia związane z projektowaniem w mieście, udział w międzynarodowych projektach edukacyjnych oraz organizację wystaw promujących design, największym działaniem jest coroczny festiwal Gdynia Design Days.


PAP
powrót do listy
Pełna wersja strony