Gospodarka Morska Portal branżowy

Kalendarium Wspólna Kaczka 2018

termin: 12-10-2018 - 12-10-2018
miejsce: Gdynia Arena
adres: Gdynia 
telefon: +48-58-628 14 00 

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

XIX Spotkanie Biznesu Morskiego Wybrzeża Gdańskiego - ponad 2000 osób, najwyższych rangą przedstawicieli biznesu morskiego z całej Polski i z zagranicy, głównie Europy zachodniej, oraz firm z nimi współpracujących, uczestniczy w dorocznym spotkaniu Wspólna Kaczka, odbywającym się tradycyjnie w drugi piątek października.

Spotkanie organizowane jest od roku 2000, najpierw w Gdańsku a od roku 2009 w Gdyni przez NAMIARY Sp. z o.o. Obecni są na nim przedstawiciele najwyższych władz państwowych, regionalnych i miejskich. Tak liczna i reprezentatywna obecność podkreśla wagę i znaczenie spotkania, na którym pod jednym dachem zasiadają przy wspólnych stołach przyjaciele, współpracownicy i konkurenci, by rozmawiając o interesach, cieszyć się miła atmosferą i dobrym jedzeniem.

Zaproszenia do udziału kierujemy do ponad 1500 firm gospodarki morskiej z całego polskiego wybrzeża, w tym jej najważniejszych centrów w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie i Świnoujściu oraz współpracujących z nią w kraju i zagranicą. Obecni są najwyżsi rangą przedstawiciele portów i terminali przeładunkowych, przedsiębiorstw żeglugowych, spedycyjnych i logistycznych, stoczni produkcyjnych i remontowych, agenci, brokerzy, rzeczoznawcy i ubezpieczyciele morscy a także władze stowarzyszeń, związków i izb gospodarczych, zrzeszających firmy branży TSL.

Relacja ze Wspólnej Kaczki 2017

powrót do listy
Pełna wersja strony