Gospodarka Morska Portal branżowy

Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę
Warszawa 20.09.2017 Hotel Novotel Warszawa Airport

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nafta-Gaz-Chemia” to coroczne wydarzenie gromadzące, już od pierwszej edycji, najznamienitszych polskich i zagranicznych specjalistów sektora nafty, gazu, energetyki i chemii. Jest ono przygotowywane w konsultacji z jednostkami rządowymi, naukowymi, a także przy wsparciu mediów branżowych. Konferencja ma stać się forum do dyskusji, wymiany doświadczeń i przedstawienia nowoczesnych rozwiązań, mających aktualnie największe znaczenie dla branży paliwowo-energetyczno-chemicznej w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się w Warszawie 20 września.

Szczecin 20.09.2017 Stara Rzeźnia

Biznesowy Event Morski

Panele tematyczne, targi, eksperci, networking, możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi kontrahentami, znalezienia partnerów i podwykonawców. 20 września odbędzie się Biznesowy Event Morski, wydarzenie promujące i wspierające gospodarkę morską w Szczecinie i regionie.

Szczecin 03 - 03.10.2018 Urząd Morski w Szczecinie

Bezpieczeństwo na statkach pasażerskich typu ro-ro

Polski Rejestr Statków we współpracy z Zachodniopomorskim Oddziałem Regionalnym Krajowej Izby Gospodarki Morskiej organizuje 3 października 2017 r. w siedzibie Urzędu Morskiego w Szczecinie seminarium pt. Bezpieczeństwo na statkach pasażerskich typu ro-ro. Ma ono na celu zwrócenie uwagi środowiska żeglugowego na niektóre aspekty bezpieczeństwa statków, w szczególności statków pasażerskich typu ro-ro. Wydarzenie patronatem honorowym objął Urząd Morski w Szczecinie, posiadający wielkie doświadczenie w czuwaniu nad bezpieczeństwem żeglugi statków pasażerskich.

Gdynia 13.10.2017 Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2017

Perspektywy gospodarki morskiej w Polsce w świetle najnowszych trendów na rynkach światowych, innowacje w przemyśle stoczniowym oraz kwestie legislacyjne związane z ustawą stoczniową i statusem marynarzy  to tematy przewodnie Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2017.

Gdynia 13.10.2017 Gdynia Arena

XVIII Spotkanie Biznesu Morskiego Wybrzeża Gdańskiego Wspólna Kaczka 2017

Ponad 2000 osób, najwyższych rangą przedstawicieli biznesu morskiego z całej Polski i z zagranicy, głównie Europy zachodniej, oraz firm z nimi współpracujących, uczestniczy w dorocznym spotkaniu Wspólna Kaczka, odbywającym się tradycyjnie w drugi piątek października.

18 - 19.10.2017 EXPO Kraków

Przemysł zasypany najlepszymi rozwiązaniami podczas 9. targów SyMas

Nowe technologie, usługi zwiększające efektywność zakładu produkcyjnego, czy innowacyjne produkty, dzięki którym wskaźniki wydajności fabryk materiałów sypkich i masowych poszybują w górę - to wszystko pojawi się podczas 9. Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas w Krakowie.

Kraków 18 - 19.10.2017 Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE

MAINTENANCE 2017

8. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE 2017  to spotkanie mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy rozwiązań usprawniających funkcjonowanie linii produkcyjnych, poprawę jakości pracy oraz wydajności zakładów przemysłowych. W tym roku wydarzenie zaplanowano na 18-19 października 2017 r.

Hamburg 28 - 05.11.2017 Hamburg Messe und Congress GmbH

Targi Żeglarskie hanseboot

58. edycja Międzynarodowych Targów Żeglarskich hanseboot odbędzie się w dniach 28.10-05.11.2017 r. w Hamburgu, zarówno dla profesjonalistów, skiperów amatorów oraz początkujących żeglarzy i motorowodniaków i wszystkich miłośników sportów wodnych rozpocznie się wyjątkowe święto. Targi hanseboot, organizowane blisko północnoeuropejskich akwenów morskich oraz śródlądowych, stwarzają okazję do zapoznania się z ofertą łodzi i jachtów oraz zdobycia informacji o trendach i nowościach w branży sportów wodnych.

30.11.2017

Konkurs solidThinking Student Challenge 2017

Przygotuj projekt z wykorzystaniem oprogramowania solidThinking Inspire i wygraj płatny staż w renomowanej firmie świadczącej usługi z zakresu symulacji numerycznych CAE oraz wspomagania projektowania CAD lub laptop. Przewidziane zostały także nagrody w postaci udziału w HyperWorks Technology Conference Poland 2018 lub bonów rzeczowych. 

Warszawa 28 - 01.03.2018

BAŁTYCKIE FORUM PRZEMYSŁU ENERGETYKI MORSKIEJ

„BAŁTYCKIE FORUM PRZEMYSŁU ENERGETYKI MORSKIEJ” zapamiętaj tę nazwę to coś więcej niż konferencja, to miejsce gdzie kształtuje się bałtycki przemysł energetyki morskiej.

Pełna wersja strony