Gospodarka Morska Portal branżowy

Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę
Gdańsk 26 - 01.03.2018 Centrala Polskiego Rejestru Statków

Szkolenie Prowadzenie Nadzoru nad Projektowaniem, Budową i Próbami Okrętów Wojennych

Zapraszamy do udziału w II edycji, która już w lutym 2018 r.

Głównymi celami szkolenia jest zapoznanie uczestników ze specyfiką projektowania okrętów wojennych, zasad klasyfikacji, działalności normalizacyjnej w procesie ich budowy oraz zasadami wykonywania przeglądów. Czas trwania to 4 dni (łącznie ok. 30 godzin).

Warszawa 28 - 01.03.2018 Sofitel Warsaw Victoria

Bałtyckie Forum Przemysłu Energetyki Morskiej

„BAŁTYCKIE FORUM PRZEMYSŁU ENERGETYKI MORSKIEJ” zapamiętaj tę nazwę - to coś więcej niż konferencja, to miejsce gdzie kształtuje się bałtycki przemysł energetyki morskiej.

Gdańsk 06 - 08.03.2018 Polska Filharmonia Bałtycka

Transport Week 2018 – Nowe Horyzonty

Ósma edycja Transport Week, jednej z najbardziej utytułowanych imprez branżowych powróci do Gdańska w dniach 6-8/3/2018. Wydarzenie raz jeszcze zgromadzi głównych udziałowców z branży TSL. Uczestnicy przyjrzą się obecnym i nadchodzącym projektom rozwoju infrastruktury portowej w Polsce i Europie oraz możliwościom oferowanym przez Nowy Jedwabny Szlak.

Gdańsk 07 - 08.03.2018 Europejskie Centrum Solidarności

II Forum Operatorów Farm Wiatrowych Razem lepiej

Presja ekonomiczna na energię wiatrową w Polsce trwa nadal, a wiele krajów odchodzi od FiT do systemów aukcyjnych bądź rezygnuje ze wsparcia. System wsparcia obecny w Polsce – system zielonych certyfikatów, nie był właściwie zarządzany przez regulatora, co spowodowało dramatyczny spadek cen z 300 PLN/MWh do 50 PL/MWh obecnie (z momentami poniżej 25 PLN/MWh).

Nadarzyn 21 - 23.03.2018 PTAK WARSAW EXPO

Targi Transportu Intermodalnego InterModal 2018

Targi Transportu Intermodalnego „InterModal 2018" to wyjątkowe w skali kraju wydarzenie, które gromadzi przedstawicieli kluczowych firm zaangażowanych w branżę kontenerową, transport oraz logistykę.

Sopot 12 - 13.04.2018 Hotel Sheraton

V Kongres Rybny

V Kongres Rybny odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2018 r. w Sopocie. To największe spotkanie przetwórstwa rybnego, akwakultury, rybołówstwa i handlu rybnego oraz dostawców branży rybnej.

Gdańsk 25 - 27.06.2018 AMBEREXPO, Gdańsk

BALT MILITARY EXPO 2018 - 15. Bałtyckie Targi Militarne

Bałtyckie Targi Militarne realizowane są w ścisłej współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej, Inspektoratem Marynarki Wojennej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Centrum Operacji Morskich – Dowództwem Komponentu Morskiego Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Koncentrują się na tematyce bezpieczeństwa morskiego, systemach obronnych oraz ratownictwa na morzu i lądzie. Wystawa Dedykowana jest Marynarce Wojennej RP, jednostkom specjalnym, żandarmerii wojskowej i służbom zabezpieczenia logistycznego Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Służbie Celnej i Służbie Więziennej

Pełna wersja strony