Gospodarka Morska Portal branżowy

Wiadomości V edycja Konferencji Prace Podwodne już w czwartek

opublikowano: 13.03.2018
autor: pc

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Konferencja Prace Podwodne 2018 już w czwartek. To spotkanie branży przemysłu podwodnego z polski i krajów ościennych, platforma wymiany doświadczeń oraz okazja do zaprezentowania osiągnięć firm i instytucji zajmujących się pracami podwodnymi. Wydarzenie odbędzie się w sali konferencyjnej Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni.

Jak co roku, także i teraz, w konferencji udział wezmą zagraniczni goście. Obecność potwierdził Arjan Bol – prezes firmy DCN Underwasserbauten GmbH, który zaprezentuje projekt górskich nurkowań saturowanych, przeprowadzony w ubiegłym roku przy remoncie tamy na lodowcu Kaunertal Gletscher. Szeroko reprezentowane będzie także środowisko medycyny nurkowej, archeologii podwodnej, hydrotechniki oraz poruszone zostaną problemy prawne związane z wykonywaniem prac podwodnych.

W tym roku dzień przed konferencją, 14 marca 2018 r., w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędą się warsztaty dla uczestników konferencji. Będzie można na nich spotkać ekspertów oraz odświeżyć wiedzę i zawodowe umiejętności.

Szczegóły, program i rejestracja dostępne tutaj.

Kolejna edycja konferencji odbędzie się za dwa lata – w 2020 r.

Szczegółowy program konferencji

Spotkania robocze/warsztaty Konferencji Prace Podwodne 2018 - ŚRODA - 14.03.2018 r.

Program Konferencji PRACE PODWODNE 2018 - CZWARTEK - 15.03.2018 r.


powrót do listy
Pełna wersja strony