Gospodarka Morska Portal branżowy

Wiadomości Spotkanie z armatorami śródlądowymi w sprawie harmonogramu prac na stopniu wodnym Malczyce

opublikowano: 05.02.2018
autor: pc/MGMiŻŚ

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Intensyfikacja prac nad zakończeniem budowy stopnia wodnego Malczyce sprawiła, że w lutym 2018 roku rozpoczną się prace nad przegrodzeniem rzeki Odry. MGMiŻŚ zaprasza na spotkanie, którego celem jest przekazanie użytkownikom drogi wodnej informacji na temat ograniczeń w żegludze śródlądowej do czasu uruchomienia śluzy żeglugowej, które jest planowane jeszcze w I połowie 2018 roku.

Spotkanie informacyjne dla armatorów śródlądowych funkcjonujących na Odrzańskiej Dordze Wodnej dotyczące harmonogramu prac na stopniu wodnym Malczyce odbędzie się 9 lutego 2018 r. w godzinach 13.00-15.00 w siedzibie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW we Wrocławiu.

Informacje na temat ograniczeń w żegludze śródlądowej do czasu uruchomienia śluzy żeglugowej przekażą przedstawiciele konsorcjum wykonawców inwestycji, którzy odpowiedzą także na pytania użytkowników drogi wodnej.

Ze względu na kwestie organizacyjne, udział w spotkaniu wymaga rejestracji. Zgłoszenia do 6 lutego 2018 r. poprzez wysłanie formularza na adres e-mail: lukasz.pieron@mgm.gov.pl.


powrót do listy
Pełna wersja strony