Gospodarka Morska Portal branżowy

Wiadomości Zapraszamy na bezpłatne rejsy po Zatoce Gdańskiej!

opublikowano: 12.06.2018
autor: ew ,  źródło:  zeglarski.info/Dariusz Olejniczak

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Podobnie jak w ostatnich kilku latach, u progu zbliżających się wakacji, Pomorski Związek Żeglarski zaprasza do udziału w bezpłatnych rejsach po Zatoce Gdańskiej. Będą się one odbywały na pokładzie jachtu „Baltic Star”, w ramach dorocznego Święta Morza i prowadzonego przez PoZŻ projektu „Pomorze na Morze”.

Jacht będzie pływał przez trzy dni, od piątku 22 czerwca do niedzieli 24 czerwca, a rejsy będą się rozpoczynały o godzinach: 8, 10.20, 12.40 i 15. Na pokładzie zmieszczą się jednorazowo 22 osoby, a każdy rejs trwać będzie ok. dwie godziny. Uczestnicy otrzymają na koniec specjalne certyfikaty.

Oferta skierowana jest do wszystkich chętnych. Oczywiście należy pamiętać, że na pokład jachtu nie może wejść więcej osób, niż pozwalają na to przepisy. Żeby wypłynąć w morze z załogą „Baltic Star” wystarczy w godz. 8-15.45, od poniedziałku do piątku, zadzwonić pod nr tel. 695-111-180. Zapraszamy, dzwońcie już teraz!

Zgłoszenie i udział w rejsie oznacza zgodę na udzielenie danych (np. numer telefonu) w celach kontaktowych oraz publikację wizerunku w informacjach dotyczących programu „Pomorze na Morze”. Dysponujemy łącznie 264 miejscami na jachcie w ciągu trzech dni trwania akcji. Zapisy przyjmować będziemy do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia rejestrujemy zgodnie z kolejnością ich napływania. Informację o wyczerpaniu miejsc zamieścimy na portalu Żeglarski.info.

Święto Morza w Gdyni odbędzie się już po raz szósty. PoZŻ jest jednym z jego organizatorów.

Więcej na stronie zeglarski.info


zeglarski.info/Dariusz Olejniczak
powrót do listy
Pełna wersja strony