Gospodarka Morska Portal branżowy

Wiadomości VETUS zaprasza na targi Wiatr i Woda w Warszawie

opublikowano: 14.02.2018
autor: ew

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

W dniach 8-11 marca w Warszawie odbędą się targi Wiatr i Woda. To okazja żeby spotkać czołowych polskich producentów, importerów i dystrybutorów a także największe gwiazdy sportów wodnych, olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców.

Na targach będziemy mogli zobaczyć między innymi najnowszy technologicznie, całkowicie nowy ster strumieniowy BOW PRO firmy Vetus, który jest: bezszczotkowy, bardzo cichy w działaniu, posiada nieograniczony czas pracy a także jest sterowany proporcjonalnie z funkcją blokady prędkości obrotowej.

Od ponad 50 lat, firma VETUS jest działającą na całym świecie firmą konstrukcyjną, produkcyjną i handlową, sprzedającą silniki morskie, generatory oraz sprzęt technicznych dla łodzi rekreacyjnych i niewielkich statków komercyjnych. Jej filozofią jest oferowanie innowacji poprzez konstrukcję, łatwą instalację, kompletne myślenie systemowe oraz ogólnoświatową dostępność i serwis. Wysoki poziom serwisu i sprzedaży jest utrzymywany przez kształcenie i szkolenie każdej osoby zaangażowanej w produkcję, sprzedaż, instalację, serwis i obsługę posprzedażową produktów. 

Filary VETUS:

Innowacyjna konstrukcja
Ważną częścią filozofii VETUS jest oferowanie innowacyjnych konstrukcji. Obecnie jest dostępnych prawie 4000 produktów technicznych, które projektowane są w większości przez ich własny zespół konstrukcyjny. Produkty projektowane są tak, aby uczynić czas spędzony na łodzi łatwym i radosnym.

Myślenie systemowe
VETUS określa siebie jako „Twórców systemów dla łodzi”. Nie tylko tworzy innowacyjne wyposażenie techniczne dla łodzi, lecz zapewnia, że oferuje Ci produkty, które stanowią kompletny system na pokładzie. Tak więc oferuje nie tylko toaletę, ale również wszystkie złączki, zbiorniki, węże i inne komponenty. Ogólnie oferuje 14 systemów od pomieszczenia silnikowego aż do pokładu łodzi.

Łatwość instalacji
Posiadanie łodzi to sposób aby cieszyć się czasem spędzanym na wodzie. Oczywiście konserwacja wyposażenia technicznego lub silnika jest nieunikniona. Produkty VETUS są skonstruowane na pewno dla łatwej instalacji i konserwacji.

Globalna sieć usług i wsparcia
Firma VETUS posiada program ogólnoświatowego serwisu, który oferuje nie tylko 3-letnią gwarancję na sprzęt i 5-letnią gwarancję na silniki, lecz również gwarantuje serwis w każdym miejscu na świecie, w którym się znajdziemy. Globalna sieć serwisowa rozwiąże problemy techniczne na całym świecie.
 

 

www.vetus.com


 

 


powrót do listy
Pełna wersja strony